Aktualności

10 kwietnia 2024  r.  w ramach realizacji projektu edukacyjnego ,,Witaminki'' obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Papryki.
Zapraszamy do Galerii zdjęć

9 kwietnia odbyły się warsztaty stolarskie Majster Szef. W trakcie warsztatów dzieci poznały elektronarzędzia oraz narzędzia ręczne. Następnie pod czujnym okiem prowadzącego, samodzielnie skręcały i składały zabawkę wykonując ludzika z drewna.

Zapraszamy do Galerii zdjęć

27 marca 2024 r. odbyło się Wielkanocne spotkanie we Wspólnocie Przedszkolnej. Pani Dyrektor i Brat Dyrektor złożyli wszystkim życzenia, a Zajączek przedszkolakom przyniósł czekoladowe jajeczka.

Drodzy Rodzice i Dzieci!

Składamy Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy.

Niech Tajemnica Pustego Grobu i Triumfujący Chrystus napełnią nas nadzieją i pokojem.

Życzymy Państwu radosnych chwil spędzonych z najbliższymi,

A naszym Drogim Dzieciom wiele uśmiechu z powodu odwiedzin Zajączka.

Wesołego Alleluja !

Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola

27 marca 2024 r. zostały nagrodzone dzieci, które wzięły udział w rodzinnym konkursie plastycznym "Woda źródłem życia". W konkursie zorganizowanym przy współudziale Ligii Ochrony Przyrody Oddział w Gdańsku wzięło udział 25 naszych przedszkolaków z rodzinami.
Wszystkie prace można podziwiać w Galerii zdjęć.

21 i 22 marca obchodziliśmy w przedszkolu Światowy Dzień Wody. W tych dniach nasze przedszkolaki odkryły tajemnice wody i jej  znaczenie dla życia ludzi, zwierząt i roślin. W czasie zabaw badawczych sprawdziły rozpuszczalność barwników w  wodzie, co pływa a co w niej tonie, jak zachowuje się woda bez dostępu tlenu, jak wpływa na przedmioty wykonane z różnych materiałów. Rodzice mogli obejrzeć gazetkę i przypomnieć sobie zasady oszczędzania wody oraz włączyć się w plastyczny, rodzinny konkurs "Woda źródłem życia". Po tych ciekawych zajęciach dzieci wiedzą, jak ważną rolę odgrywa woda w życiu człowieka i rozumieją, dlaczego i w jaki sposób należy ją oszczędzać.