14 czerwca 2016r. w „Krainie Wiedzy” w grupie 5 - latków odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego, połączona z obchodami Święta Rodziny. Dzieci zaprezentowały inscenizację bajki, pt. „Kopciuszek”. W przepięknej scenerii, przy odpowiednio dobranej muzyce, doświadczeni i wspaniali aktorzy przedstawiali losy bohaterów ulubionej bajki.

Rodzice z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwali kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie. Wysiłek wszystkich dzieci został nagrodzony uśmiechem rodziców i zaproszonych gości oraz fantastyczną atmosferą na przedstawieniu.
Uwieńczeniem roku przedszkolnego była też prezentacja zdjęć, która przedstawiała fragmenty wydarzeń naszej grupy, z całego roku przedszkolnego.

Były jeszcze słowa wzajemnych podziękowań. Pani Dyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i misie oraz życzyła samych sukcesów w szkole, a wcześniej - wspaniałych słonecznych i bezpiecznych wakacji.