Dawno, dawno temu... za siedmioma górami, za siedmioma rzekami.... a właśnie, że nie! Dnia 16 czerwca 2016 roku grupa IV uroczyście obchodziła Święto Rodziny oraz Zakończenie Roku Przedszkolnego. Przez wiele tygodni, w pocie czoła przygotowywaliśmy przedstawienie pt.: "Legenda o smoku wawelskim". W jednej chwili przenieśliśmy się w czasy kiedy to królowie i smoki chodziły po ziemi, a i dzielnych rycerzy nie brakowało do walki. Przedszkolaki niczym prawdziwi aktorzy wcielili się w role, by opowiedzieć o waleczności i odwadze Skuby, skromnego szewczyka, który pokonał smoka. Tej waleczności nie zabrakło również naszym artystom, którzy walczyli z tremą przed występem. Okazało się, że drzemie w nas ogromny potencjał, który na pewno zostanie wykorzystany! Gromkie brawa jakie otrzymaliśmy od Rodziców i zaproszonych gości, były dla nas najlepszym podziękowaniem za trud przygotowań. W tym roku część z nas idzie do szkoły, dlatego też było to dla nas szczególne spotkanie... Padło wiele słów podziękowań ze strony Pani Dyrektor, Nauczycieli jak i Rodziców, były wzruszenia i wiele uśmiechów. W powietrzu unosił się już delikatny zapach wakacji, piasku na plaży i morskiej bryzy. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za ten wspólny rok i zaufanie!