21 czerwca 2016 r. w Przedszkolu św. Jana de La Salle odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Jeż – nasz rodzimy zwierz”. Konkurs był zorganizowany przez Nasze Przedszkole i Oddział Gdański Ligi Ochrony Przyrody dla dzieci 5, 6 – letnich i dzieci z klas I – III gdańskich przedszkoli i szkół. Na uroczystość przybyły nagrodzone dzieci, ich rodzice i zaproszeni goście – Prezes Gdańskiego Oddziału Ligi Ochrony Przyrody P. Joanna Grzyba oraz pracownik Okręgu Ligi Ochrony Przyrody – P. Marzena Zakonek.
Na początku uroczystości przybyli goście, podziwiali nagrodzone, piękne i kreatywne prace wykonane z materiałów ekologicznych. Następnie obejrzeli fragmenty filmu przedstawiające życie i zwyczaje jeży. W dalszej części uroczystości nastąpiło wręczenie nagród. Nagrodzone i wyróżnione dzieci otrzymały Dyplomy i upominki, a nauczyciele, pod kierunkiem których zostały wykonane prace, Dyplomy – Podziękowania. Na koniec P. Dyrektor Naszego Przedszkola zaprosiła gości na słodki poczęstunek.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM : )