W środę 21 września świętowaliśmy w Naszym Przedszkolu Dzień Przedszkolaka. Z okazji tego święta pięknie udekorowaliśmy całe Przedszkole – na zewnątrz wystawiliśmy nasze domki, wywiesiliśmy mnóstwo balonów i przygotowaliśmy w holu głównym gazetkę. Wszędzie było wesoło i kolorowo. O godzinie 9 cała społeczność przedszkolna zebrała się w sali trzylatków, gdzie Pani Dyrektor złożyła wszystkim dzieciom najserdeczniejsze życzenia i wszyscy razem zaśpiewaliśmy „Sto lat, sto lat”. Na naszych Przedszkolaków czekało jeszcze trochę atrakcji, m.in. pyszne pączki i soczki, wspólne oglądanie filmu oraz bańki mydlane na placu zabaw. Każde dziecko otrzymało też do domu balonik z logiem Przedszkola. Cały dzień upłynął w miłej, radosnej atmosferze.