15 listopada 2016 r. dzieci obejrzały „Bajkę o kapryśnej księżniczce” wystawione przez Teatr CoNieco. Historia opowiadała o kapryśnej księżniczce, która wciąż się wygłupia i jest niemiła dla wszystkich ludzi. Zrozpaczony ojciec postanawia oddać córkę smokowi. Smok Moherek więzi Mulinkę, a ta złości się i krzykiem próbuje zmusić go, aby ją wypuścił, ale to nie skutkuje. Każdy zna okropny charakter księżniczki i żaden rycerz nie zamierza walczyć ze smokiem. Po wizycie Baby Jagi, księżniczka uświadamia sobie, że była niedobra i postanawia się zmienić. Rozchodzi się wieść, że Mulinka już jest miła i pojawiają się rycerze, którzy chcą uratować księżniczkę. Mądry smok pomaga wybrać dobrego kandydata na męża. Wygrywa grzeczny i uprzejmy książę Kordonek. Szczęśliwy król Moteczek organizuje wesele, na które młoda para zaprasza smoka Moherka.
Występ wszystkim bardzo się podobał. Dzieci nagrodziły artystów gromkimi brawami.