Tel: 58 341-98-16. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.

13 grudnia 2016 r. dzieci z Naszego Przedszkola obejrzały „Opowieść wigilijną” wystawioną przez Teatr Qfer. Opowiada ona o nieczułym na ludzką krzywdę sknerze Scrooge’u, który na skutek odwiedzin duchów w noc Wigilijną staje się dobrym człowiekiem. Pragnie zadośćuczynić wyrządzone krzywdy z przeszłości, gdy oprócz pieniędzy nie liczyły się dla niego ani miłość, ani litość, ani współczucie. Historia opowiedziana była za pomocą dziewięciu lalek i masek. Niektóre sceny rozgrywane były w konwencji teatru cieni. Scenografię tworzyły stronice książki, które przewracane podmuchem wiatru stanowiły tło dla wydarzeń sprzed lat. Był to spektakl zagrany z poczuciem humoru, ale był też pełen wzruszeń i refleksji. Świąteczna muzyka i optymistyczne zakończenie stworzyły klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nasze Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem obejrzały to przedstawienie.