Tel: 58 341-98-16. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.

29 marca dwie grupy pięciolatków uczestniczyły w warsztatach ceramicznych i warsztatach filmowych w Gdańskiej Szkole Artystycznej (CH Manhattan). Zajęcia zostały zorganizowane w ramach projektu „Odkrywamy talenty”.

Podczas warsztatów ceramicznych dzieci dowiedziały się jak powstaje glina, kto na niej pracuje, co można z niej zrobić, ale przede wszystkim samodzielnie mogły ulepić swój obrazek. Przedszkolaki zobaczyły także piec, w którym wypala się wyroby z gliny.

Natomiast w trakcie warsztatów filmowych dzieci miały możliwość wcielania się w różne postacie, wybierały kostiumy, rekwizyty, a także odgrywały krótkie scenki dramowe. Ze wszystkich występów dzieci podczas tych zajęć powstanie film o „Superbohaterach” .

Naszym przedszkolakom bardzo podobały się oba warsztaty :)