Tel: 58 341-98-16. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.

W sobotę 16 grudnia odbyła się nasza Wigilia przedszkolna. Było to wyjątkowe spotkanie, ponieważ zebrała się cała nasza Wspólnota Przedszkolna: dzieci, rodzice, rodzeństwo, Bracia Szkolni i wszyscy pracownicy Przedszkola.

Dzieci wszystkich grup przedstawiły piękne, pełne rozmachu, głębokich, choć prostych treści i pięknej muzyki widowisko, pt. „Nasze Anioły”. Pokazały nam, że Tajemnica Stajenki Betlejemskiej to narodziny Boga wśród nas i w nas, a Anioły to jeden z wymiarów obecności Boga w naszym życiu.
Opowiedziały historię, w której zegar odmierzał kolejne etapy życia człowieka, w tym przypadku kobiety i pokazały obecność w tym życiu Anioła Stróża.
Nasi mali artyści zebrali gromkie owacje, nauczycielki i pracownicy Przedszkola wzruszające podziękowania za całokształt pracy, a serca wszystkich dotknęło radosne przesłanie, że nie jesteśmy sami, bo są z nami nasze Anioły.
Po życzeniach świątecznych pani Dyrektor i wspólnie zaśpiewanej kolędzie, dzieci wręczyły rodzicom wykonanego przez siebie Anioła Stróża i dzieląc się opłatkiem, udaliśmy się na wspólnie przygotowany poczęstunek.
Rozeszliśmy się do domów poruszeni prawdą o tym, że Nasze Anioły są rzeczywistością. Jedni w to wierzą inni nie. Ci co wierzą nigdy nie są sami. Ci co nie wierzą też nie są, tylko o tym nie wiedzą. A w uszach dźwięczała nam piosenka:
"Anioły są wśród nas
spotykasz je co dzień.
Znajomą mają twarz
mijają mnie, mijają cię.
Anioły są wśród nas
spotykasz je co dzień.
Znajomą mają twarz
rozejrzyj się rozpoznasz je,
A rozpoznasz je…"

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk