Aktualności

Dziś - 26.09.2022 r. w ramach projektu "Spotkania z ciekawymi ludźmi" odwiedzili nas goście! Byli to : Marta i Andrzej - absolwenci  Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej. Pięknie nam zatańczyli i zaprezentowali stroje taneczne, min. do baletu i strój  do tańca ludowego- łowicki.

W dniu dzisiejszym 20.09.2022r. świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka na sportowo :)   Dzieci uczestniczyły w  różnych konkurencjach sportowych na świeżym powietrzu , tańczyły,  oglądały bajkę na dużym ekranie zajadając popcorn, a na koniec czekał na nie słodki poczęstunek! To był bardzo udany dzień!

Dziś 15.09.2022 obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Kropki. Dzieci i Panie tego dnia przyszli ubrani w kropki, grochy i groszki. Dzieci obejrzały krótki filmik o tytułowej "Kropce", a także uczestniczyły w wielu kreatywnych zabawach z kropką.

12.09 odwiedził nas Teatr Qfer z przedstawieniem "Oj boli!". Dzieci z zaciekawieniem  oglądały spektakl, w którym aktorami były kukiełki :) Czekamy na kolejny występ!

KOSZULKI PRZEDSZKOLNE:

Koszulki przedszkolne kupujecie Państwo bezpośrednio na stronie internetowej producenta:

Należy wejść na stronę, otworzyć zakładkę sklep internetowy i wpisać hasło: delasalle
Następnie wybrać koszulki – macie Państwo pod koszulką w „szczegółach” podane wymiary koszulek (standardowe rozmiary to dla dzieci młodszych 3/4 a starszych 5/6) i przejść do zakupu.
Każda zakupiona koszulka będzie miała logo przedszkola mimo, że nie ma go na zdjęciu.
Proszę o składanie zamówień jak najszybciej, ponieważ później będzie długi okres oczekiwania.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DLA RODZICÓW na rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023:

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DLA RODZICÓW odbędzie się 31 sierpnia br. (środa) o godz. 16.00

Na zebranie nie zabieramy dzieci i prosimy o obecność tylko jednego rodzica.

WYPOSAŻENIE DZIECKA:

Co powinno zabrać 3 letnie dziecko idące do przedszkola:

1. Kapcie podpisane imieniem i nazwiskiem, na rzepy, koniecznie antypoślizgowe.
    2. Kocyk (mały polar), poduszka (mały jasiek) – zapakowane w worek tekstylny i podpisane.
    3. Kubeczek plastikowy, szczoteczka i pasta do zębów, podpisane imieniem i nazwiskiem.
    4. Zapasowe ubranko w worku tekstylnym, podpisanym imieniem i nazwiskiem, pozostawionym w szatni (spodenki, koszulka, majteczki, rajstopki lub skarpetki).
    5. Chusteczki higieniczne – suche i mokre (jedno opakowanie na miesiąc)

Co powinien zabrać rodzic, którego dziecko idzie pierwszy raz do przedszkola:
• Uśmiech na twarzy - ponieważ dziecko bardzo dokładnie ją obserwuje.
• Zaufanie do nauczycielek i całego personelu przedszkola.
• Sto procent pewności, że dziecko sobie poradzi.

Co powinny zabrać pozostałe dzieci idące do przedszkola:
1. Kapcie podpisane imieniem i nazwiskiem, na rzepy, koniecznie antypoślizgowe.
2. Strój gimnastyczny (koszulka i spodenki za kolana ) w worku tekstylnym, podpisanym imieniem i nazwiskiem.

1. Kubeczek plastikowy szczoteczka i pasta do zębów - podpisane imieniem i nazwiskiem.
    5. Chusteczki higieniczne – jedno opakowanie na miesiąc.