Aktualności

06 grudnia to dzień, na który nasze Przedszkolaki czekały z niecierpliwością. Wraz z Paniami ozdabiały sale, tworzyły świąteczne dzieła plastyczne a w całym Przedszkolu można było poczuć zapach świątecznych pierniczków Pani Danieli :) Tego dnia odwiedził nas Mikołaj- miał długą białą brodę, złoto- czerwony płaszcz i co najważniejsze worek prezentów dla każdej grupy! Przedszkolaki zaśpiewały dla Mikołaja świąteczną piosenkę, a także miały możliwość zadać ciekawe i mądre pytania- np. czy skoro Mikołaj przychodzi do dzieci na całym świecie, to czy zna wszystkie języki świata? Okazało się, że tak :) Mikołaj przemówił do dzieci w przynajmniej trzech różnych językach ! Potem nasz gość uroczyście wręczył dzieciom prezenty, a także otrzymał prezent od dzieci- laurkę ze świątecznymi obrazkami.

W piątek 30 listopada 2018 roku odwiedził  nas miś Bajnutek z koncertem pt. "Zaczarowane jesienne kolory". Pan Robert zaczarował nas swoim głosem, śpiewał między innymi o Granadzie- hiszpańskim mieście, w którym zakocha się każdy... Dzieci poznały także instrument- puzon, a to za sprawą pana Piotra, który pokazał nam, że puzon może  grać zarówno głośno jak i cicho- dzięki tłumikowi. Wspólnie zaśpiewaliśmy piosenki o sałatce jarzynowej i latawcu a pożegnaliśmy się piosenką "Podajmy sobie ręce". To był wspaniały koncert!

29 listopada 2018 roku odbyły się warsztaty rodzinne w grupie pięciolatków, na których powstawały przepiękne kalendarze adwentowe. Choć z początku wydawało się, że trudno będzie stworzyć taki kalendarz, to efekt końcowy był rewelacyjny! Jesteśmy pod wrażeniem kreatywności  i wytrwałości dzieci i rodziców :) Zapraszamy do galerii zdjęć, w której są uwiecznione te świąteczne dzieła sztuki ;)

27.11.2018 r  w Grupie I (3-latki) odbyły się pierwsze warsztaty rodzinne, zabawy z chustą KLANZA. Dzieci z całymi rodzinami pokazały, że można się świetnie bawić. Dużą zręcznością i poczuciem humoru wykazali się tatusiowie :) Rodzicom DZIĘKUJEMY za obecność i miłą atmosferę. Zapraszamy na następne spotkanie.

Dnia 28 listopada 2018 roku, w ramach programu "Czytające Przedszkole" był u nas Dziadek Bronka. Przeczytał nam książkę pt:. "Czerwony Kapturek". Dzieci na zakończenie wręczyły samodzielnie wykonaną laurkę. Bardzo cieszyliśmy się z wizyty Dziadka, Przedszkolaki słuchały z ciekawością.

Dziękujemy:)