Tel: 58 341-98-16. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.

We wtorek  12.12.2017r. sala 4- latków zamieniła się w śnieżną krainę, a to za sprawą kolejnego Kolorowego Dnia- Białego. Dzieci stały się  bielutkimi płatkami śniegu i od samego rana wirowały w rytm spokojnej melodii. Okazało się, że w naszej sali jest całkiem sporo białych przedmiotów, choć nie łatwo było je znaleźć.Wspólnie stworzyliśmy płatki śniegu z wykałaczek i chrupek kukurydzianych. Obejrzeliśmy prezentację, z której dowiedzieliśmy się, ze nie ma na świecie dwóch takich samych płatków śniegu.Stworzyliśmy pracę plastyczną, w której właśnie każda gwiazdka śniegowa jest inna. To był bardzo biały, bardzo kreatywny ale na pewno nie mroźny dzień!

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk