Tel: 58 341-98-16. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.

23 i 24 kwietnia świętowaliśmy Jubileusz 25-lecia Szkół im. św. Jana de La Salle w Gdańsku. W niedzielę w kościele Cystersów odbyła się uroczysta Msza Jubileuszowa, w której wzięli udział delegacje Braci Szkolnych ze wszystkich placówek w Polsce wraz z Prowincjałem Zgromadzenia br. Marianem Szamrejem, zaproszeni Goście, Rodziny szkolne i przedszkolne z naszymi Uczniami i Wychowankami oraz Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum św. Jana de La Salle. Dzieci z naszego Przedszkola razem z dziećmi ze Szkoły Podstawowej niosły w procesji z darami logo szkoły, rodzice modlili się w modlitwie wiernych. Mimo przejmującego zimna w kościele, rozgrzewała nas radość Wspólnoty i wdzięczność za minione lata, oraz wiara w czekające nas kolejne lata pracy, pełne rozwoju, pasji i wypełniania misji lasaliańskiej, otwierającej serca i umysły naszych wychowanków.
W poniedziałek natomiast odbyła się Gala w Filharmonii Bałtyckiej. Po bardzo sympatycznej części oficjalnej, mogliśmy podziwiać piękne występy naszych dzieci i uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Przedszkolaki razem z nauczycielkami, przedstawiły autorskie widowisko teatralne pt. „Dzieło Jana de La Salle”, przygotowane specjalnie na Jubileusz. W sztuce czarnego teatru opowiedziały historię powstania misji lasaliańskiej, powstanie Zgromadzenia Braci Szkolnych, szkół de La Salle na świecie i w Polsce. Pokazały nam, co wyrosło z otwartego i pełnego miłości serca Jana de La Salle.
Dziękujemy Naszemu Patronowi za Dzieło, w którym namacalnie uczestniczymy. Dzieło, które istnieje 300 lat i jest gwiazdą przewodnią naszej pracy, wychowania, edukacji. Dzieło, które pozwala nam doświadczać wielkości człowieka i pokazuje nam, że szacunek do siebie, do drugiego człowieka otwiera nas na miłość, a miłość otwiera i syci nasze serca.