Tel: 58 341-98-16. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.

W środę 21 czerwca wczesnym rankiem całe Przedszkole wybrało się na wycieczkę autokarową pt. „Wiosna w siodle” do Gospodarstwa Agroturystycznego „Swojak” w Otominie.

Po przyjeździe na miejsce na dzieci czekało bardzo wiele atrakcji. Jednak najpierw, trzeba było naładować akumulatory i zjeść pyszne bułeczki oraz wypić soczek. Następnie każda grupa ruszyła naprzeciw czekającej przygodzie. Trzy i czterolatki udały się na przejażdżkę po okolicy wozem drabiniastym. Natomiast pięciolatki miały okazję wsiąść na konia i króciutko się na nim przejechać.  Potem dzieci zwiedziły stajnię i posłuchały krótkiej lekcji o koniach oraz zapoznały się ze zwyczajami świata koniarzy. Każda grupa wykonała także pamiątkowy piękny plakat z końskimi podkowami. Następnie nasze przedszkolaki wybrały się na poszukiwania zaginionej podkowy oraz wykonywały różne ćwiczenie na torze przeszkód. Po ciężkich zadaniach przyszedł czas na relaks na placu zabaw. Na koniec wycieczki dzieci zjadły jeszcze pyszną zupę pomidorową.

Po dniu pełnym wrażeń wszyscy bezpiecznie wróciliśmy do Przedszkola. To był naprawdę wspaniały dzień! 

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk