Tel: 58 341-98-16. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.

Informacje dla Rodziców dzieci przyjętych na rok 2017/2018:

Spotkanie dotyczące organizacji roku szkolnego 2017/2018 dla WSZYSTKICH RODZICÓW odbędzie się dnia 31 sierpnia br. (czwartek) o godz. 17.00.

Dodatkowe ważne informacje:

Co powinno zabrać  3 letnie dziecko idące do przedszkola:

• Przytulankę, która pomoże rozstać się z mamą i tatą.
  • Chusteczki higieniczne – suche i mokre (jedno opakowanie na miesiąc)
  • Kapcie podpisane imieniem i nazwiskiem, na rzepy, koniecznie antypoślizgowe.
  • Kocyk (mały polar), poduszka (mały jasiek) – zapakowane w worek tekstylny i podpisane.
  • Kubeczek plastikowy, szczoteczka i pasta do zębów, podpisane imieniem i nazwiskiem
  • Zapasowe ubranko w worku tekstylnym, podpisanym imieniem i nazwiskiem, pozostawionym w szatni (spodenki, koszulka, majteczki, rajstopki lub skarpetki)

Co powinien zabrać rodzic, którego dziecko idzie pierwszy raz do przedszkola:

• Uśmiech na twarzy - ponieważ dziecko bardzo dokładnie ją obserwuje.
  • Zaufanie do nauczycielek i całego personelu przedszkola.
  • Sto procent pewności, że dziecko sobie poradzi.

Co powinny zabrać pozostałe dzieci idące do przedszkola:

• Przytulankę, która pomoże rozstać się z mamą i tatą
  • Chusteczki higieniczne –  jedno opakowanie na miesiąc.
  • Kapcie podpisane imieniem i nazwiskiem, na rzepy, koniecznie antypoślizgowe.
  • Strój gimnastyczny (koszulka i spodenki za kolana ) w worku tekstylnym, podpisanym imieniem i nazwiskiem.
  • Kubeczek plastikowy szczoteczka i pasta do zębów - podpisane imieniem i nazwiskiem
  • Kocyk polarowy i mały jasiek do relaksacji poobiedniej – zapakowane w worek tekstylny i podpisane.

Polecamy przygotowywanie wyprawki do Przedszkola wspólnie z dzieckiem!!!

KOSZULKI PRZEDSZKOLNE będzie można zakupić w sklepiku szkolnym w Szkole de La Salle przy ul. Słowackiego 101,  w dniach  28.08 -01.09. 2017 w godz.  8.00 – 14.00.