Tel: 58 341-98-16. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.

W czwartek 7 września 2017 roku dzieci z naszego przedszkola odwiedził pilot śmigłowca wojskowego kapitan Robert Zawada. Marzeniem niejednego z przedszkolaków jest zostać pilotem, dlatego dzieci z wielką radością przywitały przybyłego gościa. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem wysłuchały fragmentu książki "Jak gapa został pilotem", której autorem jest p. Robert .  Przybyły gość umożliwił dzieciom obejrzenie stroju, osobistego wyposażenia pilota wojskowego (hełm lotniczy, gogle noktowizyjne, mikrofon, rękawice). Dzieci brały aktywny udział w spotkaniu i chętnie zadawały pytania. Spotkanie było niezwykle atrakcyjne i interesujące. Wizyta naszego gościa pozwoliła rozbudzić zainteresowanie nowym, ciekawym zawodem.  Na zakończenie przedszkolaki podziękowały za miłą wizytę a Pani Dyrektor wręczyła Dyplom Przyjaciela Przedszkola :)

Czy po tym spotkaniu nie rośnie aby mały pilot w naszym przedszkolu??? :))

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk