Tel: 58 341-98-16. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w naszym Przedszkolu zorganizowane zostały gry,  zabawy i słodki poczęstunek dla dzieci. Po krótkim wprowadzeniu i wyjaśnieniu dzieciom idei święta rozpoczęliśmy to co przedszkolaki lubią najbardziej, czyli wesołą zabawę. Ulubione pląsy, zabawy ruchowe oraz tańce wprowadziły w doskonały nastrój i sprawiły, że ani przez chwilę nikt nie narzekał na nudę. Dzieci z entuzjazmem podejmowały kolejne zabawy a uśmiechy na twarzach, najlepiej odzwierciedlały  ich znakomity nastrój. Nasze Przedszkole rozbrzmiewało śpiewem, muzyką no i oczywiście radością a wesołej zabawy nie było tego dnia końca. Główną atrakcją "Dnia Przedszkolaka"okazały się bańki w ogrodzie przedszkolnym :)

Na zakończenie Panie złożyły dzieciom życzenia i zaśpiewały "Sto Lat" :)

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk