Tel: 58 341-98-16. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.

26 września 2017 r. dzieci z naszego przedszkola wyruszyły na wycieczkę autokarową „ODLOTOWA JESIEŃ” do Jagatowa. Dojechaliśmy do pięknego miejsca „Jagatówki – Leśny Dwór”, gdzie na nasze przedszkolaki czekało wiele niespodzianek. W pobliskim lesie dzieci szukały śladów zwierząt i dowiedziały się, które z nich zapadają w sen zimowy i które ptaki odlatują z Polski przed zimą. Przedszkolaki zatroszczyły się o małych mieszkańców pozostających u nas na zimę. Każde dziecko samodzielnie przygotowało „kulki mocy” – pokarm dla ptaków, a wspólnie grupy wykonały karmniki. Na zakończenie przedszkolaki uczestniczyły w jesiennych grach i zabawach integracyjnych.
Piękna pogoda i humory wszystkim dopisały. Wróciliśmy do przedszkola z kolorowymi maskotkami, pełni radosnych wrażeń :)