Tel: 58 341-98-16. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.

Codzienny ruch i zdrowe jedzenie to podstawa dobrego samopoczucia. Nasze przedszkolaki przekonały się o tym podczas piątkowego Dnia Zdrowego Przedszkolaka, organizowanego w ramach Projektu „Trzymaj Formę!” Dzieci ze wszystkich grup doświadczyły, że zdrowe jedzenie może być smaczne i kolorowe, a ruch to nie tylko nudne ćwiczenia. Z opowieści o „Bardzo Głodnej Gąsiennicy” czterolatki dowiedziały się, że nie warto objadać się słodkimi i tłustymi rzeczami i bardzo ważny jest umiar. W zabawie o „Sałatce owocowej” pięciolatki ruchem i piosenką nauczyły się wiele o witaminach. Ale to nie wszystko! Każdy mógł stworzyć autorski i bardzo kolorowy deser, który był również zdrowy!

Wszyscy być zdrowi ochotę mamy,

Więc zdrowo jemy, aktywnie działamy!

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk