Tel: 58 341-98-16. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień, 6 grudnia. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Przyszedł ! Nasz ukochany Święty Mikołaj. Wyjątkowemu Gościowi przedszkolaki zaśpiewały piosenki. Rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście mówiły mu, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i zostawił prezenty dla całej grupy. Pożegnaliśmy go, a on obiecał, że wróci do nas za rok. Pamiątką tego spotkania było wspólnie zrobione zdjęcie.
MIKOŁAJU, DZIĘKUJEMY !!!

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk