W dniu 04. 01. 2018 r. w  naszym Przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów  różnych  bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać: wróżki, królewny, motylki, strażaków, piratów, policjantów, Spider-Mana, Indianina, jaszczurki, lekarzy. Od samego rana zabawom w salach nie było końca, w każdej z grup odbył się pokaz mody karnawałowej. Ponadto dzieci brały udział w konkursach tanecznych z balonem, kartkami, magnezami oraz wstążkami. Konkursy zakończyły się gromkimi brawami, upominkami oraz słodką ucztą przy stole. Na ten wyjątkowy dzień  zaprosiliśmy do wspólnej zabawy Teatr Conieco, który zachęcał wszystkich do tańca i konkursów. Dzieci świetnie się bawiły  wraz ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez naszych gości. Na sali podczas tańców i zabaw robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.