W ramach projektu „Spotkania z ciekawymi ludźmi” 12 kwietnia 2018 r. odwiedził grupę 5 – latków niezwykły Gość – Inspektor budowlany (Mama Michała S.) Pani inspektor opowiedziała dzieciom czym się zajmuje, co jest potrzebne na budowie i jakie maszyny tam pracują, jak ubierają się „budowlańcy”. Zachwyt przedszkolaków wzbudziły rekwizyty przyniesione na spotkanie (szczególnie te, które mogły przymierzyć)  – kaski i okulary ochronne, buty, kamizelki odblaskowe, tablice ostrzegawcze, mapy, miarki. Dzieci mogły zobaczyć także urządzenie do wyznaczania jednakowych wysokości (poziomicę laserową) i odległościomierz laserowy. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał szkic łazienki, którą mógł samodzielnie zaprojektować.
Bardzo dziękujemy Mamie Michała za ciekawe, pełne wrażeń spotkanie : )