24.04.2018 roku odwiedził  Nasze Przedszkole Superior Generalny Zgromadzenia Braci Szkolnych, brat Robert Schieler wraz z towarzyszącym Mu Bratem  z Rzymu i Br. Dyrektorem Januszem Rebionkiem. Pani Dyrektor przywitała Naszych Gości  i przedstawiła wszystkich pracowników przedszkola. Superior Generalny powiedział kilka słów o Dziele Lassaliańskim i celu Jego wizyty.  Dzieci zaśpiewały piosenki „ O czterech żywiołach” , „Święty Janie” oraz złożyły życzenia w języku angielskim. Bracia otrzymali od Nas na pamiątkę portrety Świętego Jana de la Salle, które zajęły I miejsce w Rodzinnym Konkursie Plastycznym. A także album zdjęciowy ukazujący wydarzenia i aktywności z życia przedszkolaka. Pani Dyrektor oprowadziła Naszych Gości po całym przedszkolu, a każda z grup miała możliwość bliższego poznania się z Braćmi. Bardzo cieszymy się z możliwości wzajemnego poznania, czekamy na kolejne odwiedziny Braci z Rzymu. Do zobaczenia !

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk