13 września odbyło się w naszym Przedszkolu uroczyste rozpoczęcie Projektu pt: "Czytające Przedszkole", organizowane przez Fundację "Cała Polska czyta Dzieciom". Chcąc wprowadzić nasze Przedszkolaki w bogaty świat książek, Nauczyciele przygotowali i zaprezentowali wiersz J.Tuwima pt: "Lokomotywa".Nie dało się nie zauważyć uśmiechu i żywej reakcji podczas czytania wiersza:). Na koniec wysłuchaliśmy piosenki przewodniej akcji kampanii "Cała Polska czyta Dzieciom".

Do akcji "Czytające Przedszkola" zapraszamy również Rodziców i członków Rodziny, których zachęcamy do czytania swoich ulubionych baśni, opowiadań i wierszy dzieciom w Przedszkolu:)

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa,

jaką ludzkość sobie wymyśliła".

W. Szymborska

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk