Dnia 4 października 2018 roku dzieci z naszego Przedszkola wyruszyły na wycieczkę autokarową "Kaszubska jesień" do Bielickowa. Dojechaliśmy do pięknego Muzeum Kaszubskiego "Zagroda", gdzie nasze Przedszkolaki czekało wiele niezapomnianych wrażeń. Zwiedzaliśmy Muzeum w którym przechowywane są zbiory dotyczące tradycji, kultury i historii Kaszub. Dzieci miały okazję zobaczyć m.in. przedmioty używane w gospodarstwach domowych, rolnych oraz przez rzemieślników, pojazdy i inne zabytki techniki, instrumenty muzyczne oraz urządzenia grające i wiele interesujących skarbów.

Własnymi małymi rączkami dzieci zbierały ziemniaki z pola, przy czym cudownie sie bawiły:) Każde dziecko samodzielnie przygotowało "Zatapianki", które będą mogły kosztować wraz z rodzicami za kilka dni:) Na zakończenie Przedszkolaki uczestniczyły w jesiennych grach i zabawach integracyjnych z wykorzystaniem ziemniaka.

Piękna pogoda i humory wszystkim dopisały :) To była naprawdę wspaniała jesienna przygoda!!!! :)))

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk