18 października 2018 roku w naszym Przedszkolu, odbyło się uroczyste przyjęcie dzieci nowoprzyjętych do Wspólnoty Przedszkolnej.

Na początku po powitaniu przez Panią Dyrektor zaproszonych gości, Dzieci z gr. I, III, IV zaśpiewały piosenkę przedszkolną "Światełko wiary". Następnie 3-latki i  4/5 - latki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne - dając przy tym samym dowód, jak dużo już potrafią; otrzymując od Rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa :) 

Wzruszające opowiadanie, prezentacja i film przybliżyły nam historię życia i działalność Jana de La Salle i jego drogę do świętości. Na koniec uroczystości Pani Dyrektor na znak przyjęcia do Wspólnoty wręczyła Dzieiom odzanki "Dobrze, że Jesteś", dyplomy a Rodzicom "Prośbę dziecka" Janusza Korczaka.

Uwieńczeniem tego wydarzenia był słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.

Nasza Lasaliańska Wspólnota powiększyła się o 33 dzieci :)

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk