Pod hasłem "Rozpalmy serca ogniem pokoju" - zakończyliśmy Światowe Lasaliańskie Dni Pokoju.

Podejmowane w ramach projektu inicjatywy "Ogrody Pokoju" w Przedszkolu tj.: "Kwiaty pokoju w moim sercu", "Przedszkolne dni dobrych uczynków", "Rozkwitanie Kwiatów w Przedszkolu", "Zakwita Ogród Pokoju" miały na celu budowanie wrażliwości i otwartości Dziecka na potrzeby własne i drugiego człowieka. Zachęcaliśmy naszych Wychowanków do zgodnej zabawy i okazywania sobie wzajmnego szacunku. Uczyliśmy się, jak być wrażliwym na potrzeby własne i innych oraz w jaki sposób możemy je zaspokoić. Dzieci dowiedziały się jak wspaniale jest robić coś dla siebie i innych. Doświadczały udzielania i otrzymywania pomocy. Dzieci wykonały "kwiaty dobrych uczynków", gdzie dzisiaj mogliśmy je podziwiać w ogrodzie przedszkolnym:)

Na zakończenie Projektu spotkaliśmy się całą Wspólnotą Przedszkolną w ogrodzie przedszkolnym, gdzie wspólnie, trzymając się za ręcę zaśpiewaliśmy piosenkę o "Pokoju", i nasza Piosenkę Przedszkolną. Pani Dyrektor podsumowała projekt, a my postanowiliśmy pomagać sobie częściej a nie od święta:)  Przedszkole rozbrzmiewało śpiewem, muzyką no i oczywiście radością, a wesołej zabawy nie było końca!!! :)

Wszyscy pragniemy pokoju, by móc radośnie bawić się, uczyć i żyć!! :)

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk