Już po raz czwarty nasze Przedszkole wspólnie z Ligą Ochrony Przyrody i gdańskimi szkołami uczestniczyło w Festynie Ekologicznym, który odbył się 28 października  2018 r. Dzieci z naszego Przedszkola wystąpiły w Ekologicznym Pokazie Mody w Galerii Bałtyckiej. Nasze Przedszkolaki pięknie prezentowały stroje wykonane przez rodziny z nieużytków i odpadów. Mogliśmy podziwiać kreatywność i zaangażowanie rodziców oraz zadowolenie dzieci. Modelki i Modele, wcieliły się w Baletnicę, Elegantkę, Pannę Młodą, Elzę, Butelkową Panienkę, Tęczową Zaharę i Ekologicznego Kosmonautę. Wszystkie dzieci wyglądały wspaniale i swoim występem sprawiły wielką radość wszystkim oglądającym. Po pokazie na wystawie, można było podziwiać prace plastyczne, które wykonały Nasze Rodziny w konkursie plastycznym „Barwy Morza”.
Brawo !!!

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk