Dnia 5 listopada 2018 roku w Przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Od samego rana nasze przedszkolaki zamieniły się w ciekawe osobistości :) W naszym bajkowym spotkaniu, udział wzięli :przeróżne księżniczki z dalekich krain, super bohaterowie, zwierzątka, zabawki i wielu wielu innych... Najpierw dzieci prezentowały swoje stroje, później były zabawy wymagające wykazania się znajomością treści bajek, dzieci rozwiązywały zagadki, rozpoznawały bajkę po obejrzeniu jej fragmentu. Były też zabawy ruchowe oraz minionkowa zumba :) Dzieci bardzo dobrze znają bajki i świetnie radziły sobie z zadaniami. Wybrana data nie była przypadkowa – jest to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek – Walta Disney’a.

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk