08 listopada 2018 r. grupa czterolatków wzruszyła nas swoim przepięknym przedstawieniem z okazji  100 – lecia Niepodległości Polski. Dzieci przebrane w stroje w barwach narodowych przypominały nam, że w każdym z nas drzemie duch patriotyzmu. Miłość do Ojczyzny wyrazili  wierszami i pieśniami patriotycznymi. Po przedszkolu niosły się pięknie śpiewane przez dzieci piosenki:'' Wojenko, wojenko "," Przybyli ułani ",'' Jestem Polakiem",'' Niepodległość trudne słowo ” . Przedszkolaki i zaproszeni goście w zadziwieniu patrzyli, słuchali i chłonęli tę podniosłą, uroczystą atmosferę. Zostaliśmy obdarowani biało – czerwonymi serduszkami, a całość uwieńczona została odśpiewaniem hymnu państwowego.

Na zakończenie Pani Dyrektor pogratulowała udanego występu dzieciom i podziękowała nauczycielkom za przygotowanie tej  wspaniałej lekcji patriotyzmu.

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk