Uroczystą inauguracją ogólnopolskiego programu ”Optymistyczne Przedszkole”, rozpoczęliśmy w naszym Przedszkolu obchody JUBILEUSZOWEGO ROKU LASALIAŃSKIEGO (17 listopada 2018 - 31 grudnia 2019), ogłoszonego przez papieża Franciszka z okazji 300-lecia śmierci św. Jana de La Salle.

Program „Optymistyczne Przedszkole” bardzo wyraziście wpisuje się w koncepcję pracy naszego Przedszkola i pedagogię Jana de La Salle. Spójność wartości, metod pracy i celu podejmowanych działań, będzie służyła efektywności naszej pracy i oddziaływań wychowawczych. Będzie też ogromnym wsparciem dla rodziców. Wspólnie będziemy rozwijać w dzieciach cechy optymisty, będziemy stawać się bardziej optymistycznymi rodzicami i pedagogami, dając przestrzeń na szczęśliwe dzieciństwo i późniejszą szczęśliwą i świadomą dorosłość naszych pociech.

Pragniemy, aby w tym Roku Jubileuszowym, słowa św. Jana de La Salle: „Miłość zdobywa serca”, stawały się rzeczywistością naszych wychowanków i ich rodzin, rzeczywistością pedagogów i pracowników naszej placówki. Aby mocą optymizmu płynącego z miłości, zmieniały świat na bardziej przyjazny, bezpieczny, pełen pozytywnych relacji i odniesień.

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk