06 grudnia to dzień, na który nasze Przedszkolaki czekały z niecierpliwością. Wraz z Paniami ozdabiały sale, tworzyły świąteczne dzieła plastyczne a w całym Przedszkolu można było poczuć zapach świątecznych pierniczków Pani Danieli :) Tego dnia odwiedził nas Mikołaj- miał długą białą brodę, złoto- czerwony płaszcz i co najważniejsze worek prezentów dla każdej grupy! Przedszkolaki zaśpiewały dla Mikołaja świąteczną piosenkę, a także miały możliwość zadać ciekawe i mądre pytania- np. czy skoro Mikołaj przychodzi do dzieci na całym świecie, to czy zna wszystkie języki świata? Okazało się, że tak :) Mikołaj przemówił do dzieci w przynajmniej trzech różnych językach ! Potem nasz gość uroczyście wręczył dzieciom prezenty, a także otrzymał prezent od dzieci- laurkę ze świątecznymi obrazkami.

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk