ŚWIAT POTRZEBUJE MIŁOŚCI!!!

Z takim przesłaniem wystąpiły nasze przedszkolaki w przedstawieniu pt. "Boże Narodzenie jest w nas", wystawionego podczas Wigilii Przedszkolnej, która odbyła się w sobotę 15 grudnia.

Dzieci wspaniale zagrały sceny wzięte z życia, ukazujące zagubienie człowieka i obecność przy nim Aniołów Stróżów, którzy czuwają i poprzez sytuacje, napotkanych ludzi, zdarzenia – podpowiadają co w życiu jest najważniejsze. W żywiołowym tańcu, wyraziły radość życia płynącą z miłości rodzinnej. W scenie końcowej przedstawienia pokazały nam, że w sercu otwartym na miłość rodzi się sam Bóg.

Kulminacją przedstawienia była zaśpiewana przez dzieci i wszystkie Panie z panią Dyrektor, piosenka „Bo świat to my”. Owacjom nie było końca, a okrzyki „Chcemy jeszcze!” zachęciły nas do bisu 😊 Poczuliśmy wszyscy, że serce otwiera się w zaspokojonym poczuciu przynależności i znaczenia.  

Podczas wspólnej kolędy „Dzisiaj w Betlejem” , dzielenia się opłatkiem i goszczenia się przy suto zastawionym stole, wielką salę gimnastyczną wypełniała radość z bycia razem we wspólnocie, atmosfera serdeczności i emocji przeżytych podczas przedstawienia. A w sercach jak echo rozbrzmiewała prawda, że MIŁOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA i to ona daje nam autentyczne szczęście. 

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk