22 i 23 stycznia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci z całego przedszkola przedstawiły jasełka pt. „Betlejem jest w Nas”. Dzieci zaśpiewały specjalnie  przygotowane piosenki: 3 latki- „Babciu droga Babciu”, 4 latki- „Czacza dla Babci i Dziadka”, piosenkę „Serduszko puka w rytmie czacza” zaśpiewały wspólnie 4 i 5 latki. Po występach Dziadkowie ze swoimi pociechami częstowali się słodkościami przygotowanymi przez rodziców i przedszkole.

Wspólne spotkanie to bezcenne chwile z tak wspaniałym skarbem jakim jest dla każdego dziecka Babcia i Dziadek.

Kochana babciu i Dziadku żyj nam sto lat, ciesz się wnukami i kochaj świat!!!

Do zobaczenia w przyszłym roku.:)

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk