29 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Od rana przedszkole było odświętnie przystrojone. Przedszkolaki były podekscytowane. Wszyscy byli przebrani za bohaterów różnych bajek i zawodów. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach prowadzonych przez nauczycielki grup. W trakcie zabawy, przewidziany był słodki poczęstunek. Po obiedzie dołączył do nas Teatr „CoNieco”. Teatr zaprosił nas do zabawy w wesołym miasteczku, w którym poznaliśmy pełnego humoru psa „Przecinka”. Przecinek, cały czas psocił i żartował. Zadawał nam zagadki o zwierzętach. Pomagał znakomitemu łucznikowi w pokazie swoich umiejętności. Przypomniał nam bajkę o „Czerwonym Kapturku”, który zgodził się zatańczyć z chętnymi dziećmi. W międzyczasie dzieci brały udział w grach zręcznościowych: „smok na deskorolce”, „skaczące tygrysy”. Były też tańce, pląsy. A muzyka porywała do tańca w rytm samby, „kaczuch” i innych przebojów znanych dzieciom. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości.  Kolejny bal już za rok.

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk