04.03.2019 r. w  Krainie Wiedzy i Wyobraźni  przedszkolaki spotkały się  ze studentami z Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologów w Gdańsku. Studenci rozmawiali z dziećmi o tym, jak zbudowane są zęby, jak należy o nie dbać i w jaki sposób postępować by nie ,,dokuczała’’ im próchnica. Dzieci wyróżniały, rozpoznawały i nazywały produkty zdrowe dla zębów. W ramach działań praktycznych uczyły się prawidłowego szczotkowania, miały tutaj wiele do powiedzenia i mogły podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami. Na koniec spotkania studenci przeprowadzili przegląd dentystyczny, a dzieci otrzymały w prezencie szczoteczkę lub książeczkę. Dziękujemy za miłą wizytę w naszym przedszkolu.

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk