12 marca 2019 r. w Naszym Przedszkolu odbyło się przedstawienie „Kot w butach” w wykonaniu aktorów z Teatru Qfer. To bajka o biednym Janku, który został wyrzucony z domu przez brata. Bohater udaje się w podróż wraz ze swoim kotem. Ofiaruje mu odziedziczone po dziadku buty, w zamian za co kot postanawia odmienić los chłopaka i pomóc w spełnieniu najskrytszych marzeń. Niebawem nadarza się okazja: przejeżdża królewski orszak. Czy Jankowi uda się  zdobyć serce Królewny? Czy każde marzenie uda się spełnić?
To spektakl o przyjaźni i pielęgnowaniu swoich marzeń. Sympatycznym bohaterom pełnym humoru towarzyszyły wesołe piosenki i coraz rzadziej spotykane lalki jawajki.
Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania z Teatrem Qfer !

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk