9 kwietnia 2019 r. obejrzeliśmy w naszym przedszkolu przedstawienie Teatru Qfer „Baśnie 1001 nocy” na podstawie dwóch z bardziej znanych opowieści z Tysiąca i jednej nocy „Alladyn”, „Alibaba i czterdziestu rozbójników”. Na scenie mogliśmy zobaczyć bogatą scenografię z błyszczących, oddających przepych Bliskiego Wschodu tiulów, liczne rekwizyty i orientalną muzykę decydującą o klimacie bajki. Niewątpliwym atutem przedstawienia były rzadko wykorzystywane w teatrach lalki - marionetki. Morałem przedstawionych baśni było przesłanie, że to nie bogactwo, ale miłość i uczciwość są najważniejsze, a pazerność nie popłaca. Przedstawienie wzbudziło w Naszych Przedszkolakach dużo pozytywnych emocji.

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk