14 maja dzieci z grupy III udały się na koncert do Radia Gdańsk. Ale nie taki zwykły koncert, tylko trochę magiczny, na co wskazywał już sam tytuł wydarzenia – „Zaczarowana podróż do Krainy Wyobraźni”. Dzielne przedszkolaki pokonały drogę do radia pieszo, poznając po drodze małe, nieznane ulice Wrzeszcza. A na miejscu czekało na nas niesamowite przedstawienie. Artyści zaprezentowali spektakl – widowisko multimedialne, w którym treść śpiewanych na żywo piosenek podkreślała animacja wyświetlana w tle oraz ciekawe, różnorodne stroje i rekwizyty. Przesłaniem piosenek było przypomnienie o wartościach: przyjaźni, potrzebie bliskości, ciekawości i marzeniach, o których w dzisiejszym, zagonionym świecie często zapominamy. Ta podróż do krainy baśni i marzeń była dla dzieci wyjątkowym przeżyciem!