16 maja całe nasze przedszkole wyruszyło na wycieczkę autokarową do gospodarstwa agroturystycznego „U Sochy” w Ramlejach. Gospodarstwo przywitało nas promieniami słońca i błękitnym niebem... Czekało tu na nas wiele atrakcji… Na początku wysiewaliśmy zioła. Każdy z nas dostał do domu doniczkę z  własnoręcznie wysianymi ziołami. Kolejne zadanie wymagało dużej odwagi. Trzeba było przedostać się przez pokrzywowy tor przeszkód. Daliśmy radę, choć towarzyszyło temu wiele emocji… Następnie w pięknym brzozowym zagajniku uczyliśmy się o pozytywnym działaniu ziół. Dostaliśmy w prezencie saszetkę lawendy. Na zakończenie bawiliśmy się na placu zabaw i skakaliśmy na trampolinie. Mogliśmy też nakarmić kucyka. W międzyczasie były przerwy na pyszne bułeczki, soczek oraz aromatyczny rosół z ziołami. Pełni wspaniałych wrażeń i pozytywnych emocji wróciliśmy do przedszkola. Z utęsknieniem czekamy na kolejną wycieczkę!