6 czerwca w grupie 5-latków obchodziliśmy Dzień Rodziny i Zakończenie Przedszkola. Przedszkolaki zaprosiły gości do zamku, w którym działy się niecodzienne awanturki! A wszystko za sprawą Królewny Gburki. Sztuka opowiadała o źle wychowanej królewnie, która przy pomocy dobrych wróżek nauczyła się magicznych słów - dziękuję, przepraszam, proszę oraz zdobyła serce królewicza. Całe królestwo świętowało przemianę Gburki i pięknym walcem uczciło nowy związek. Można było usłyszeć hity łapiące za serce takie jak : "Nie płacz kiedy odjadę" i "Wróć do mnie", ale największych wzruszeń dostarczyła piosenka śpiewana dla Mamy Królowej i Taty Króla...  Nasze pięciolatki podziękowały całemu Przedszkolu niespodzianką przygotowaną wspólnie z rodzicami... My również dziękujemy Wam za ten piękny czas i jesteśmy przekonane, że w szkole poradzicie sobie śpiewająco! Bo jak nie Wy, to kto?