24 października 2019 roku odbyła się uroczystość przyjęcia do Wspólnoty naszego przedszkola dzieci nowoprzybyłych.  Po przywitaniu gości przez Panią Dyrektor zaczęło się piękne przedstawienie w wykonaniu dzieci z najstarszych grup pt. „Dzieło św. Jana de La Salle”. Przedszkolaki odgrywając swoje role przybliżyły gościom postać Patrona naszego przedszkola i za swój występ zebrały gromkie brawa. Po przedstawieniu  wszystkie zebrane dzieci zaśpiewały hymn przedszkolny - piosenkę  „Światełko wiary”. Następnie przyszedł czas na występ naszych najmłodszych przedszkolaków, którzy zaprezentowali się w dwóch piosenkach. Po części artystycznej Pani dyrektor wręczyła dzieciom dyplom i medal „ Dobrze, że jesteś”  oraz rodzicom „Prośbę dziecka” J. Korczaka. Po tak wspaniałej uroczyści przyszedł czas na słodki poczęstunek, o który zadbało Przedszkole i rodzice. Witamy w naszej Wspólnocie!

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk