25 października 2019 r. w ramach projektu „Spotkania z ciekawymi ludźmi” odwiedziła dzieci z grupy II, mama Grzesia K. – farmaceutka. Pani Hania opowiedziała o swojej pracy. Przedszkolaki dowiedziały się co można kupić w aptece i obejrzały „akcesoria” potrzebne farmaceucie. Interesującym doświadczeniem było wykonywanie maści recepturowej. Dzieci z pomocą pani Hani z wielkim zaangażowaniem ucierały w moździerzach składniki potrzebne do jej zrobienia. Po wymieszaniu wazeliny pani farmaceutka przełożyła ją do pudełeczek i nakleiła kartki z opisem zawartości. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały kolorowanki i pudełeczka ze sporządzoną samodzielnie wazeliną.
Dziękujemy mamie Grzesia za wartościowe i pełne atrakcji zajęcia !

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk