12 października 2019 r. w ramach projektu „Spotkania z ciekawymi ludźmi”, w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Fotografem – Podróżnikiem.
 P. Marek opowiedział przedszkolakom o Rejsie Niepodległości dookoła świata na Darze Młodzieży, który trwał 10 miesięcy w 2018/2019 r. Uczestniczyło w nim 1000 młodych ludzi z Polski, odwiedzili 22 porty osiemnastu państw świata. Celem wyprawy było uczczenie stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz promocja Polski za granicą. P. Marek przez 4 miesiące pływając żaglowcem, fotografował i filmował życie na statku i odwiedzane porty. W czasie spotkania mogliśmy obejrzeć nie tylko fragmenty filmów podróżnika, ale także pamiątki - banderę, linę, kawałek żagla rozdartego w czasie sztormu oraz owoce i korę egzotycznych drzew, wszystko przywiezione z fascynującej podróży.
P. Marku dziękujemy za bardzo ciekawą wizytę. Wielu z nas dzisiaj postanowiło zostać marynarzami : )

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk