18 listopada 2019 r. dzieci obejrzały przedstawienie Teatru Conieco „Bajkę o kapryśnej księżniczce”. Lalki  w tym przedstawieniu zrobione były z kłębków wełny. Bajka opowiadała o bardzo grymaśnej księżniczce Mulince, którą doprowadzony do rozpaczy ojciec – król Moteczek oddał Smokowi. Księżniczka uwięziona przez długi czas w wysokiej wieży zrozumiała, że nie warto kaprysić, być dla innych niemiłą. Gdy Smok nauczył księżniczkę dobroci i używania „czarodziejskich słów” (proszę, dziękuję, przepraszam), po Mulinkę przybył rycerz Kordonek. Bajka na szczęście dobrze się skończyła, rycerz oświadczył się księżniczce i zabrał ją do pałacu rodziców, gdzie odbyło się ich wesele. Nasze przedszkolaki na zakończenie przedstawiania, nagrodziły aktorów gromkimi brawami.

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk