6 grudnia to szczególnie  wyjątkowy dzień dla dzieci z naszego przedszkola, które z niecierpliwością oczekiwały na Świętego Mikołaja. Na ten dzień dzieci przygotowały się bardzo starannie, wcześniej wykonując prace plastyczne związane ze św. Mikołajem, uczyły się wierszy i piosenek.
Uśmiechnięte i bardzo podekscytowane  dźwiękiem dzwoneczka, z ogromną radością przywitały Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu. Złożyły mu obietnicę, że przez kolejny rok będą grzeczne. Mikołaj obdarował wszystkich prezentami i obiecał, że za rok z pewnością odwiedzi przedszkolaki. Dzieci bardzo cieszyły się z otrzymanych podarków, a miło spędzony czas uświetniły wspólne  zdjęcia i słodki poczęstunek.

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk