18 i 19 grudnia 2019 r. w naszym przedszkolu odbyły się Spotkania Wigilijne, na które przybyły całe rodziny naszych przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały inscenizację pt. „Tamtej nocy w Betlejem”. Przedszkolaki przebrane w barwne stroje Świętej Rodziny, Aniołów, Pasterzy, Królów i Rycerzy z przejęciem opowiedziały zaproszonym gościom historię Bożego Narodzenia. Występy dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Na zakończenie  wszyscy razem zaśpiewaliśmy piosenkę „Znowu idą Święta”, podzieliliśmy się opłatkiem i dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane świąteczne aniołki. Przedszkolaki otrzymały wielkie brawa.
20 grudnia tradycyjnie cała nasza Wspólnota Przedszkolna składała sobie życzenia i łamała się opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy, a chętne dziewczynki z grupy III zaśpiewały piosenkę „Mario, czy ty wiesz”.
Jeszcze raz życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych, pełnych ciepła rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk