4 marca grupa II i IV uczestniczyła w warsztatach ceramicznych i akrobatycznych w Gdańskiej Szkole Artystycznej. Zajęcia zostały zorganizowane w ramach projektu "Odkrywamy Talenty".

Podczas warsztatów z ceramiki dzieci miały okazję dowiedzieć się jak powstaje glina, kto na niej pracuje i poznać różne techniki wykonywania prac z gliny, rozwijając swoją pomysłowość i wyobraźnię. Nasze Przedszkolaki zrobiły piękne przyborniki na biurko, które w przedszkolu pięknie pomalują.

Po warsztatach z ceramiki przyszedł czas na warsztaty akrobatyczne. Dzieci zapoznały się nie tylko z podstawowymi elementami gimnastycznymi , lecz również uczyły się właściwych nawyków ruchowych sprzyjających zdrowiu i kondycji ciała, a także bardziej złożonych elementów i układów akrobatycznych.

Warsztaty sprawiły dzieciom mnóstwo radości i satysfakcji.

11 marca przygodę z warsztatami będą odkrywać 5 latki (III i IV grupa).

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk