21 września 2020 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, połączony z inauguracją Lasaliańskich Dni Pokoju.
W tym dniu czekało na dzieci wiele radości, atrakcji i niespodzianek. Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne, konkursy, zabawy z ulubioną chustą Klanza. Każdy przedszkolak wykonał chorągiewkę z wizerunkiem naszego Patrona św. Jana de La Salle, którą z kolorowym balonem zabrał do domu. W ogrodzie przedszkolnym dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych przygotowanych z wykorzystaniem projektu „Zdrowo i sportowo”. Dodatkową atrakcją dla dzieci było przedstawienie Teatru Qfer „Zajączek Bączek”, w formie on – line. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.
    Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka życzymy wszystkim dzieciom na całym świecie: samych radosnych dni i uśmiechu na twarzy, beztroskiej zabawy, sukcesów i rozwijania swoich talentów i pasji, odkrywania piękna i wspaniałości świata, a na koniec spełnienia wszystkich marzeń zarówno tych mniejszych jak i większych : )

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk