Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubioną przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w piątek, 12 lutego, kiedy w naszym Przedszkolu odbył się bal pod hasłem " Karnawał w kosmosie".

Tego dnia, już od rana w Przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać: księżniczki, biedronki, motylki, wróżki, rycerzy, astronautów, piratów i wiele innych... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na tę wyjątkową okazję, zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja z teatru Qfer, który ze względu na obecną pandemię bawił się z dziećmi w każdej grupie osobno, z zachowaniem szczególnych warunków bezpieczeństwa. Nasze przedszkolaki bawiły się świetnie , uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych oraz tanecznych.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i kosmicznej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok :)

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk