24 marca 2021 r. dzieci z III grupy (5 – latki) zaprosiły nasze przedszkolaki na uroczystość z okazji Światowego Dnia Wody. Dzieci dowiedziały się, że tylko 3% zasobów wodnych — to woda słodka, a aż 1,2 miliarda ludzi nie ma do niej dostępu. Obejrzały film i poznały sposoby oszczędzania wody. Na zakończenie 5 – latki zaprezentowały wszystkim inscenizację „Chroń przyrodę, oszczędzaj wodę”. W zaśpiewanej piosence opowiedziały o wodzie, bez której nie byłoby życia na Ziemi i o modzie na picie wody.
„…Niech reklamują sobie słodkie napoje
a my mądre dzieci i tak, wiemy swoje.
Przybyła nareszcie i do nas ta dobra moda,
najlepsza na świecie do picia jest właśnie woda”.

"...Zimna woda siły doda,
jest do picia i do mycia,
do żeglowania, do pływania,
podlewania i pluskania."

BARDZO LUBIMY WODĘ  : )

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk